تاريخ و زمان
جمعه 4 اسفند 1402  
  جستجو
  بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 977733
تعداد بازديد اين بخش: 114831
در امروز: 379
اين بخش امروز: 70

  اخبار ويژه
برگزيدگان پرسش مهر 11
اسامي برگزيدگان پرسش مهر 11 در بخش ادبي (دانش آموزان وفرهنگيان) به شرح زير مي باشد
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر جنسيت : خانم                                            مدرك تحصيلي: ديپلم 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
ليلا جعفري
 
چهار محال وبختياري
دوم
2
اكرم بهرام چي
 
كردستان
سوم
جمع كل
2 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول كسب نشده است .
...............................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت :خانم                                      مدرك تحصيلي : فوق ديپلم
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
سعيده اصلاحي
 
تهران

دوم

2
زهرا آرين نژاد
 
خراسان

سوم

3
زهرا مريدي
 
هرمزگان

سوم

4
شمسي امجدي
 
آذربايجان شرقي

سوم

جمع كل
4نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : خانم                               مدرك تحصيلي : ليسانس
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
زهره اخوان طاهري
 
چهارمحال وبختياري
اول
2
پروانه نجاتي
 
فارس
اول
3
طيبه چراغي
 
قم
دوم
4
مژگان دستوري
 
پري انصاري
سوم
جمع كل
4 نفر
............................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : خانم                                  مدرك تحصيلي : فوق ليسانس
           
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
مريم ميري
 
سيستان وبلوچستان
دوم
2
سارا كلانتري
 
چهار محال وبختياري
سوم
جمع كل
 2 نفر
 
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول كسب نشده است .
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : آقا                                       مدرك تحصيلي : ديپلم
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
يدا... رضايي فر
 
آذربايجان شرقي
سوم
جمع كل
1 نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول ودوم كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : آقا                                         مدرك تحصيلي : فوق ديپلم
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
سيدكمال موسوي
 
خراسان رضوي
اول
2
اسد فرهمند
 
لرستان
دوم
3
حسن آقا پور
 
آذربايجان شرقي
سوم
جمع كل
3 نفر
:...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : آقا                                                 مدرك تحصيلي : ليسانس
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
حيدر منصوري
 
بوشهر
اول
2
سيد علي ميري ركن آبادي
 
يزد
دوم
3
ناصر احمدي
 
ايلام
سوم
جمع كل
3 نفر
 
.............................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : آقا                                                                                        مدرك تحصيلي : فوق ليسانس
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
مرتضي آخرتي
 
خراسان رضوي
اول
2
رسول شريفي
 
گيلان
دوم
3
همايوم عليدوستي
 
چهار محال وبختياري
دوم
4
مجيد نصرآبادي
 
خراسان شمالي
سوم
جمع كل
4 نفر
 
 
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : خانم                                        مدرك تحصيلي: ديپلم 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول دوم وسوم كسب نشده است .
................................................................................................................................................................................ وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت :خانم                                         مدرك تحصيلي : فوق ديپلم
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
فرزانه سهرابي ن.دهي
بوي بهشت
قزوين
دوم
2
ماهرو سليماني
بادبادك روزي دوباره پرواز خواهد كرد
ايلام
سوم
جمع كل
 2 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : خانم                                               مدرك تحصيلي : ليسانس
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
نسيم آل ابراهيم
مشت هاي پر
فارس
اول
2
نيلوفر صابري
عشق درس درس عشق
گلستان
دوم
3
فاطمه علودار
خاك وفراق
چهار محال وبختياري
سوم
جمع كل
3 نفر
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : خانم                                                              مدرك تحصيلي : فوق ليسانس
           
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
ژاله بحريني مطلق
اينجا خانه من است
بوشهر
اول
2
سهيلا منصوريان
به من راي دهيد
تهران
دوم
3
طاهره احمدي
يرزد از افق ...
فارس
سوم
جمع كل
 2 نفر
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : آقا                                                                     مدرك تحصيلي : ديپلم
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول ،دوم وسوم كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : آقا                                                               مدرك تحصيلي : فوق ديپلم
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
سيد مهدي حسيني
زنگ انشا
چهار محال وبختياري
اول
2
عليرضا كا شي پور محمدي
جنازه
خراسان رضوي
دوم
3
هاشم صوفي
آيينه زمان
همدان
سوم
جمع كل
3 نفر
:...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : آقا                                                                    مدرك تحصيلي : ليسانس
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
جبار شافعي زاده
وقتي هيچ كس نبود
كردستان
اول
2
محمد گلي
قهوه سوخته
خراسان رضوي
دوم
3
سعيد ابراهيمي
كمپوت بهشتي
قم
سوم
جمع كل
3 نفر
 
.................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : آقا                                          مدرك تحصيلي : فوق ليسانس
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
علي رضا تاج الديني
مراقب ساز ها باشيم
خراسان رضوي
دوم
2
اسداله ملكي
دانش آموز مهدي آبدي
خراسان جنوبي
سوم
جمع كل
2 نفر
 
 
 
 
 
 
 
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مقاله پژوهشي
جنسيت : خانم                                                   مدرك تحصيلي: ديپلم 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
توران منصوري
 
تهران
سوم
جمع كل
1 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول و دوم كسب نشده است .
....................................................................................................................................................................................وضوضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مقاله پژوهشي
جنسيت :خانم                                             مدرك تحصيلي : فوق ديپلم
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
فهيمه سهرابي
 
لرستان
اول
2
عصمت يزداني
 
خراسان شمالي
دوم
3
زهرا شهيد
 
قم
سوم
جمع كل
3نفر
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مقاله پژوهشي
جنسيت : خانم                                               مدرك تحصيلي : ليسانس
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
مريم رضايي
 
قم
اول
2
فاطمه قرخانلو
 
آذربايجان شرقي
دوم
3
ليلا فاطمي
 
اصفهان
سوم
جمع كل
3 نفر
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مقاله پژوهشي
جنسيت : خانم                                        مدرك تحصيلي : فوق ليسانس
           
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
ليدا كاكيا
 
شهر تهران
اول
2
آذر تاجور
 
اردبيل
دوم
3
زهرا زبده
 
همدان
سوم
جمع كل
 3 نفر
 
 
 
 
 
 
 
بسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مقاله پژوهشي
جنسيت : آقا                                                     مدرك تحصيلي : ديپلم
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول ودوم وسوم كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مقاله پژوهشي
جنسيت : آقا                                               مدرك تحصيلي : فوق ديپلم
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
ايرج كرمي
 
زنجان
سوم
جمع كل
1 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول و دوم كسب نشده است .
:...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مقاله پژوهشي
جنسيت : آقا                                                 مدرك تحصيلي : ليسانس
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
مجيد محب زده
 
فارس
سوم
2
نصرت ا..قبادي
 
ايلام
سوم
جمع كل
2 نفر
 توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول ودوم كسب نشده است .
.................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مقاله پژوهشي
جنسيت : آقا                                       مدرك تحصيلي : فوق ليسانس
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
مسعود حقيقت شهرستاني
 
گيلان
دوم
2
بيات سلطاني
 
چهار محال وبختياري
سوم
جمع كل
4 نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول كسب نشده است .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : دختر                     پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي: اول متوسطه 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
مطهره يكه باش
 
خراسان رضوي
سوم
جمع كل
1 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول ودوم كسب نشده است .
....................................................................................................................................................................................وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : دختر                   پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : دوم متوسطه
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
حديث دريايي
 
همدان
اول
2
زهرا بختياري
 
چهار محال وبختياري
دوم
3
حديثه گلپايگاني
 
سمنان
سوم
جمع كل
3نفر
توضيحات :
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : دختر                    پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : سوم متوسطه
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
نفيسه كاظمي زاده
 
خراسان رضوي
دوم
2
حديثه غنجي
 
قم
سوم
3
فاطمه باقري
 
اصفهان
سوم
جمع كل
3 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : دختر                  پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : پيش دانشگاهي
           
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
عاطفه بابايي
 
همدان
اول
2
فاطمه سوقندي
 
خراسان رضوي
دوم
3
مريم آرام
 
چهار محال وبختياري
دوم
4
كوثر تيموري
 
آذربايجان شرقي
سوم
جمع كل
 4نفر
 
توضيحات :
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : پسر                      پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : اول متوسطه
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
محمد حسن مرادي
 
چهار محال وبختياري
اول
2
پوريا پدرام نيا
 
خراسان رضوي
سوم
جمع كل
2 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه دوم كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : پسر                      پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : دوم متوسطه
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
هادي دباغ
 
لرستان
سوم
جمع كل
1 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول ودوم كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : پسران                  پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : سوم متوسطه
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
محمد شكري فرد
 
آذربايجان شرقي
سوم
جمع كل
1 نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه سوم كسب نشده است .
.................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : شعر
جنسيت : پسر                   پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : پيش دانشگاهي
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
رضا حسني
 
خراسان رضوي
دوم
2
مرتضي كريمي قهفرخي
 
چهار محال وبختياري
سوم
جمع كل
2 نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول كسب نشده است.
 
 
 
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : دختر                    پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي: اول متوسطه 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
ناديا محمد حسيني
سكانس بعد
سمنان
دوم
2
فاطمه اسكندري
كودك درون هنوز نفس مي كشد
خراسان شمالي
سوم
جمع كل
2 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول   كسب نشده است .
....................................................................................................................................................................................وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : دختر                     پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : دوم متوسطه
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
رقيه يساقي
نقش ترنج
خراسان رضوي
اول
2
نيلوفر فروتن
عادت ها باز مي گردند
خراسان شمالي
دوم
3
فائزه عباسعلي
شكل وطن
قزوين
سوم
جمع كل
3نفر
توضيحات :
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : دختر               پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : سوم متوسطه
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
سميه جعفري
آرزو عمليات
خراسان رضوي
اول
2
زهرا حجتي
روز هفتم
خراسان شمالي
دوم
3
فاطمه سادات خير طباطبائي
علم بال است .......
قم
سوم
جمع كل
3نفر
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : دختر               پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : پيش دانشگاهي
           
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
محدثه عبداللهي نژاد
امير
خراسان رضوي
دوم
2
مريم حجتي پور
همراهي
قزوين
سوم
جمع كل
2نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول   كسب نشده است .
 
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : پسر                 پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : اول متوسطه
 
توضيحات : دراين پايه امتيازرتبه اول ،دوم وسوم   كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : پسر                  پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : دوم متوسطه
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
عليرضا كيان منش
كودك وتنگ ماهي
خراسان رضوي
سوم
جمع كل
1 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : پسران              پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : سوم متوسطه
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
محمود اقوامي پناه
جوهر نمك
سمنان
اول
2
هومن به نژاد فرد
نوزده پرچم
تهران
دوم
3
حميد رضا نصيري
پرچم سرخ
قزوين
سوم
جمع كل
3نفر
 
.................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : داستان
جنسيت : پسر               پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : پيش دانشگاهي
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
سيد سجاد موسوي
برگرديد اين روستا جاي شما نيست
قم
دوم
جمع كل
1نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول وسوم كسب نشده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مطالعه وتحقيق
جنسيت : دختر                  پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي: اول متوسطه
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
زهرا خاني هانيه رمضاني
چشم انداز ايران اسلامي در
 عصر ظهور حضرت مهدي(عج )
گيلان
اول
2
مهشيدافشاري بدرلو-سحرداداشي
آينده ايران درزمينه 
سلول هاي بنيادي
زنجان
اول
3
مريم مكارچيان-زهرا شيخ جباري
جامعه شناسي وآينده ايران
شهر تهران
سوم
جمع كل
 6 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه دوم كسب نشده است .
....................................................................................................................................................................................وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مطالعه وتحقيق
جنسيت : دختر                     پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : دوم متوسطه
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
مهديه زارعي- فاطمه صيامي-فاطمه نوع پرست
نگرشي به موسيقي وپيامدهاي آن
خراسان رضوي
اول
2
سيده فاطمه موسوي بابايي-سيده مائده موسوي-الهه نوري
تصور شما از آينده ايران چيست ؟
زنجان
دوم
جمع كل
6 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه سوم كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مطالعه وتحقيق
جنسيت : دختر                پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : سوم متوسطه
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
ريحانه شورگشتي-رقيه ولي نيا-فريبانيستاني
تاثيرانرژي هسته اي برآينده
 ايران اسلامي
خراسان شمالي
اول
2
نيكو پريمي-فاطمه سادات فيضي
چه تصوري ازآينده ايران درذهن شماست؟
سمنان
دوم
3
رقيه اخلاقي زاده –نيلوفرعبدالهي-آرزونعمت الهي
پلي به سوي خودكفايي.آينده ايران ازنظرهسته
فارس
سوم
جمع كل
8 نفر
 
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مطالعه وتحقيق
جنسيت : دختر               پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : پيش دانشگاهي
           
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
مينا لشكري- زينب عبدي
اهميت وپيشرفت
 خليج فارس درايران
قزوين
اول
2
فائزه شريعت پور-مريم برجيان –محدثه ربيعي
نقش حجابدرامنيت اجتماعيزن مسلمان ايراني .
چهارمحال وبختياري
دوم
جمع كل
5نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه سوم كسب نشده است .
 
باسمه تعالي
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مطالعه وتحقيق
جنسيت : پسر                     پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : اول متوسطه
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
احمدعلي بخشي-كياوش عطاران-عليرضا عالم باقري
تصوير از آينده ايران
قزوين
اول
2
جواد يحيي زاده-عليرضاجعفرزاده-محمدتقي يوسف پور
ايران وآينده با بهرگيري از الگوي ..
اصفهان
دوم
جمع كل
6 نفر
توضيحات : دراين پايه امتياز كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مطالعه وتحقيق
جنسيت : پسر                   پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : دوم متوسطه
 
توضيحات : باتوجه به مرتبط نبودن آثار به موضوع وپايين بودن امتيازات  دراين پايه رتبه اي كسب نشده است .
...................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مطالعه وتحقيق
جنسيت : پسران                  پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : سوم متوسطه
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
علي رضايي- محمدباقر لويي
ايران به سوي فردا
آذربايجان شرقي
دوم
جمع كل
 2 نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتيازرتبه اول وسوم   كسب نشده است .
.................................................................................................................................................................................................................
وضعيت امتيازات نفرات برگزيده   رشته : مطالعه وتحقيق
جنسيت : پسر                  پايه تحصيلي / مدرك تحصيلي : پيش دانشگاهي
 
رديف
نام ونام خانوادگي
عنوان اثر
استان
رتبه
1
اميد صادقي ميبدي-نيما ساسانيان-حسين شريفي
توسعه درايران
شهرتهران
دوم
جمع كل
3نفر
 
توضيحات : دراين پايه امتياز رتبه اول وسوم    كسب نشده است.
 
 
 
 
نسخه قابل چاپ
رتبه مطلب: 0.00، از 0 راي پيام هاي ديگران (1 نظر)

تعداد بازديد اين صفحه: 366
خانه | بازگشت | ksguest (ksguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.