نتايج مرحله كشوري فراخوان پرسش مهر 8 – استان قم
الف - دانش آموزان
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
رشته ( قالب مسابقه )
|
گروه
|
رتبه
|
1
|
سيد علي اصغر رضوي حائري
|
شعر
|
پيش دانشگاهي
|
سوم
|
2
|
زهرا اخوي
|
مطالعه و تحقيق
|
اول متوسطه
|
سوم
|
3
|
فاطمه سادات موسوي
|
مطالعه و تحقيق
|
اول متوسطه
|
سوم
|
4
|
بتول ناصري
|
مطالعه و تحقيق
|
اول متوسطه
|
سوم
|
5
|
زهرا ابراهيمي سيريزي
|
مطالعه و تحقيق
|
سوم متوسطه
|
سوم
|
6
|
مريم صفري
|
مطالعه و تحقيق
|
سوم متوسطه
|
سوم
|
7
|
مهسا اسماعيل راد
|
نشريه ديواري
|
اول متوسطه
|
سوم
|
8
|
پريسا بابائيان
|
نشريه ديواري
|
اول متوسطه
|
سوم
|
9
|
مرضيه عبادي
|
نشريه ديواري
|
اول متوسطه
|
سوم
|
10
|
پريسا سماني
|
نشريه ديواري
|
اول متوسطه
|
سوم
|
11
|
فائزه هاشمي گلپايگاني
|
نشريه ديواري
|
دوم متوسطه
|
دوم
|
12
|
فاطمه كردي
|
نشريه ديواري
|
دوم متوسطه
|
دوم
|
13
|
ندا هاتف
|
نشريه ديواري
|
دوم متوسطه
|
دوم
|
14
|
مريم سادات مفتخر زاده
|
نشريه ديواري
|
دوم متوسطه
|
دوم
|
15
|
نيلوفر شفيعي
|
وبلاگ نويسي
|
دوم متوسطه
|
اول
|
16
|
سيد مصطفي قصيري خراساني
|
وبلاگ نويسي
|
دوم متوسطه
|
اول
|
17
|
مريم خاني
|
وبلاگ نويسي
|
پيش دانشگاهي
|
اول
|
18
|
وحيد عبداللهي
|
فيلم كوتاه - داستاني
|
متوسطه
|
سوم
|
19
|
حميد بيات عباسي
|
فيلم كوتاه - مستند
|
متوسطه
|
سوم
|
20
|
زهرا فشگي
|
فيلم كوتاه - داستاني
|
متوسطه
|
دوم
|
21
|
ابوالفضل شيخ رضايي
|
مشبك كاري
|
متوسطه
|
سوم
|
22
|
سليمه صفورايي
|
پته دوزي
|
متوسطه
|
دوم
|
23
|
مريم شيرواژن
|
پاستل
|
متوسطه
|
اول
|
24
|
مهسا جاويداني
|
طراحي آبرنگ
|
متوسطه
|
سوم
|
25
|
مريم اخوان بزاز
|
پوستر سازي
|
متوسطه
|
دوم
|
26
|
مژگان الياسي
|
تصوير سازي
|
متوسطه
|
اول
|
27
|
زهرا دهقاني
|
تصوير سازي رايانه اي
|
متوسطه
|
اول
|
28
|
احمد محمدي
|
تصوير سازي رايانه اي
|
متوسطه
|
اول
|
29
|
مهدي اشعري
|
تصوير سازي رايانه اي
|
متوسطه
|
اول
|
30
|
بي بي معصومه فياضي
|
تفسير قرآن 2
|
دوم متوسطه
|
دوم
|
31
|
مرضيه مهر آبادي
|
تفسير قرآن 2
|
سوم متوسطه
|
دوم
|
32
|
فاطمه خليفه شوشتري
|
حفظ قرآن 2
|
سوم متوسطه
|
سوم
|
33
|
مهدي عارفي
|
حفظ قرآن 1
|
اول متوسطه
|
دوم
|
نتايج مرحله كشوري فراخوان پرسش مهر 8 – استان قم
ب - معلمان
رديف
|
نام و نام خانوادگي
|
رشته ( قالب مسابقه )
|
گروه
|
رتبه
|
1
|
معصومه شيرين كار موحد
|
داستان نويسي
|
ليسانس
|
سوم
|
2
|
احمدرضا داوري
|
فيلم كوتاه - نماهنگ
|
معلمان
|
اول
|
3
|
مصطفي خسروي
|
فيلم كوتاه - انيميشن
|
معلمان
|
اول
|
4
|
معصومه شادمان
|
مقاله پژوهشي
|
ديپلم
|
اول
|
5
|
مهري بني حسن
|
مقاله پژوهشي
|
فوق ليسانس
|
سوم
|
6
|
مصطفي خسروي
|
طراحي آرم
|
معلمان
|
دوم
|
|