تاريخ و زمان
جمعه 4 اسفند 1402  
  جستجو
  بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 977894
تعداد بازديد اين بخش: 14917
در امروز: 540
اين بخش امروز: 22

  تازه هاي كتاب
رويايي رسول خدا (ص) با جنگ نرم

نويسنده:دكتر سيد محمد باقر علم الهدي
موضوع اصلي:دين
موضوع فرعي:پيامبر اسلام (ص)، سياست
ناشر:دارالصادقين 
قيمت (ريال): 15000
شمارگان:5000
نوبت چاپ: اول
سال چاپ:1389
تعداد صفحه:96


معرفي كتاب:
امروزه يكي از بحث هايي كه در جامعه هاي مختلف بشري مطرح مي گردد بحث تغيير و تحول و دگرگوني است. در برابر اين حركت رو به معنويت ، استعمارگران سياست باز و ستيزه جويان با دين به دنبال سوار شدن بر موج نياز مردم برآمدند  و با ارائه مكاتب دست ساز و ترويج  محفل هاي عرفاني كاذب، به دنبال تهي كردن دين از حقيقت و واقعيت شدند. بشر امروزي به سان شخصي كه گرفتار غرقاب هلاكت شده به دنبال طنابي مي گردد تا به وسيله ان خود را نجات دهد و از مهلكه ماديت بي روح و بي هدف فعلي نجات يابد. به همين جهت است كه هر پيامي را كه حاوي ارزش هاي معنوي باشد ارج مي نهند. اين اشتياق بدون اندازه است كه حتي مذاهب كاذب نيز مي توانند افرادي را به دور خود جمع كنند تا شايد عطش فقدان معنويت اين انسان به جان آمده را التيام بخشند. روش اصلي دشمن در به انحراف كشاندن اين خواست مبارك مردم و نسل هاي سوخته صنعت و تكنولو‍ژي اين است كه با بهره گيري ابزاري از دين قيام مي كنند و يا با از بين بردن قداست دستورات ديني، دين را از فضل الخطاب  بودن در اذهان مردم پاك مي نمايند.
اين روش را مي توان نوعي " جنگ نرم " ناميد كه در نوع خود ارزان ترين و موفق ترين راه براي دستيابي به هاداف دشمنان است . جالب انكه بدانيم در جريانات ضد اسلامي وديني در صدر اسلام نيز همين روش به كارگرفته مي شود.
كتاب حاضر با تحليل اصول كلي طراحان و برنامه ريزان نبرد نرم كه توسط مخالفان معاند در دوران رسالت رسول خدا به كار گرفته مي شد راه را براي بصيرت هرچه بيشتر مردم اين زمان باز مي كند. به فرموده مقام معظم رهبري بصيرت در دين آشنايي با مقتضيات زمان و دشمن شناسي است. 


تعداد بازديد اين صفحه: 456
خانه | بازگشت | ksguest (ksguest)

طراحی، پیاده سازی و اجرا توسط شبکه ملی مدارس ایران ( رشد )

www.roshd.ir Powered By Sigma ITID.